Alt Alan Adları İçin Wildcard SSL Sertifikası - Vargonen

WILDCARD SSL

Yüksek Prestij
Gelişmiş Şifreleme Gücü
Organizasyon Doğrulaması
Ücretsiz Kurulum

139 $'dan Başlayan Fiyatlarla

RapidSSL Wildcard
$ 139 /yıl

SATIN AL
 • Alt Alan Adı
  Sınırsız
 • SSL Şifreleme
  128 / 256 bit
 • Garanti
  $5,000
 • Site Mührü
  Var
 • Anında Aktivasyon
SATIN AL

Comodo Wildcard
$ 169 /yıl

SATIN AL
 • Alt Alan Adı
  Sınırsız
 • SSL Şifreleme
  256 bit
 • Garanti
  $250,000
 • Site Mührü
  Var
 • Anında Aktivasyon
SATIN AL

GeoTrust True BusinessID Wildcard
$ 349 /yıl

SATIN AL
 • Alt Alan Adı
  Sınırsız
 • SSL Şifreleme
  256 bit
 • Garanti
  $1,250,000
 • Site Mührü
  Var
 • Anında Aktivasyon
SATIN AL

EV SSL Planlarını İnceleyin

WILDCARD SSL NEDEN VARGONEN’DEN ALINMALI?

ALT ALAN ADLARI İÇİN İDEAL

Mevcut alan adınız ile birlikte "satis.alanadi.com", "blog.alanadi.com" gibi diğer tüm alt alan adlarınızın da güvenliğini sağlayabilirsiniz.

ANINDA AKTİVASYON

SSL sertifikanızı seçtikten sonra uzun onay sürelerini beklemeden, alan adı doğrulama işleminizin sonrasında birkaç dakika içerisinde sertifikanızı kullanmaya başlarsınız.

YÜKSEK ŞİFRELEME GÜCÜ

Vargonen'in wildcard SSL sertifikalarının 256 bit'lik yüksek şifreleme gücü sayesinde kullanıcılarınıza ait gizli bilgileri koruma altına alırsınız.

SEO GÖRÜNÜRLÜĞÜNÜZÜ ARTIRIN

Google’ın aldığı, http sitelerde kullanıcılara “sitenin güvenli olmadığı” uyarısı gösterme kararı ile SSL sertifikaları önemini giderek artırıyor. Siz de SSL sertifikanızı alarak SEO görünürlüğünüzü artmasına katkı sağlayabilirsiniz.

% 100 BANKA ve TARAYICI UYUMU

Google Chrome, Mozilla Firefox, İnternet Explorer, Safari vb. tüm tarayıcılarda ve sanal pos hizmeti veren tüm bankaların sistemleri ile uyumlu SSL sertifikasına sahip olursunuz.

SIKÇA SORULAN SORULAR?

SSL Sertifikası Nedir?

SSL Sertifikası veri akışında oluşabilecek güvenlik açıklarının önlenmesini, kullanıcı ile sunucu arasındaki verilerin şifrelenerek sağlıklı bir şekilde transfer edilmesini sağlayan sertifikadır.

Sertifika kurulum desteği sağlıyor musunuz?

Hosting hizmetlerini firmamızdan alan kullanıcılarımız için ücretsiz kurulum desteği verilmektedir, sadece sertifika alımlarında, kurulacak altyapı ve kontrol paneli tipine göre danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Vargonen'de barındırılan siteler için 25$/ay değerinde statik ip eklentisi gerekmektedir. Statik ip eklentisi için hizmet@vargonen.com adresine mail atabilirsiniz.

SSL Sertifikalarınız bankalar ile uyumlu mu?

Vargonen tarafından sağlanan tüm SSL sertifikaları bankalar tarafından onaylanmış ve elektronik ticaret sitelerinde güvenle kullanılabilir seviyededir.

Sertifikamı ne kadar zamanda teslim alabilirim?

Belge gerektirmeyen sertifikalar için 1 saat içerisinde tarafınıza gerekli kurulum bilgileri ve sertifika dosyaları gönderilmektedir. Belge gerektiren sertifikalar için süreç, marka ve özelliğe göre değişkenlik göstermekte olup, ortalama 7 ile 10 iş günü arasında işlemler tamamlanmaktadır. Standart, Premium ve Wildcard SSL paketlerimiz için belge gerekmemekte, EV SSL ürünleri için firmanıza ait resmi belgelere ihtiyaç duyulabilmektedir.

Ev SSL için başvuru sonrası süreç nasıl ilerliyor?

Başvurunuz sonrası, inceleme süreci uluslararası denetim firmaları tarafından yapılmaktadır, sırası ile alan adı whois bilgilerinizin doğrulanması, şirket iletişim bilgilerinizin kontrol edilmesi ve başvuru sahibi ile yapılacak İngilizce görüşme sonrası sertifika onayı tamamlanmaktadır.

SSL Sertifikasını hangi paneller ile kullanabilirim?

Vargonen tarafından sağlanan tüm SSL sertifikaları halihazırda sektörde yoğunlukla tercih edilmekte olan, cPanel/WHM, Plesk, DirectAdmin, MaestroPanel ve standart protokolleri destekleyen birçok hosting kontrol panellerinde sorunsuz şekilde kullanılmaktadır.

SSL sertifikaları için sigorta ne anlama gelir?

Sertifikanız dijital ortamdaki kimliğinizdir. Özel anahtarınızın ve sertifikanızın 3. kişiler tarafından, sertifika sağlayıcısından kaynaklanan hatalar sebebi ile çalınması durumunda oluşabilecek zararlara karşı, sertifika sağlayıcınız sizi taahhüt ettiği tutara kadar sigortalar.

Fırsatlardan İlk Siz Haberdar Olun!

Yukarı Çık