SPAM KORUMA

Sınırsız Hizmetler Yüksek Performanslı Flash Storage Teknolojisi

Minimum Risk & Maksimum Güvenlik Güncelleme Gerektirmez Donanım ve Yazılım Maliyeti Yok

$50

E-KORUMA 10
$ 50 /ay
 • 10 Adet Alan Adı Desteği
 • Giden-Gelen Eposta Trafiği Koruması
 • SMTP-TLS/SSL Desteği
 • Gelişmiş Web Arayüzü
İLGİLENİYORUM

E-KORUMA 50
$ 100 /ay
 • 50 Adet Alan Adı Desteği
 • Giden-Gelen Eposta Trafiği Koruması
 • SMTP-TLS/SSL Desteği
 • Gelişmiş Web Arayüzü
İLGİLENİYORUM

E-KORUMA 100
$ 130 /ay
 • 100 Adet Alan Adı Desteği
 • Giden-Gelen Eposta Trafiği Koruması
 • SMTP-TLS/SSL Desteği
 • Gelişmiş Web Arayüzü
İLGİLENİYORUM

E-KORUMA 250
$ 190 /ay
 • 250 Adet Alan Adı Desteği
 • Giden-Gelen Eposta Trafiği Koruması
 • SMTP-TLS/SSL Desteği
 • Gelişmiş Web Arayüzü
İLGİLENİYORUM

Bulut Sunucu Planlarını İnceleyin

SPAM KORUMA NEDEN VARGONEN’DEN ALINMALI?

RAKİPSİZ PERFORMANS

Cisco UCS Blade ve IBM Flash Storage altyapısı güvencesinde, SSD disklere göre çok daha yüksek performans sağlayan flash teknolojisi kullanılan rakipsiz cloud sunucu altyapımız üzerinden spam koruma hizmetine sahip olursunuz.

MİNİMUM RİSK & MAKSİMUM GÜVENLİK

Gelen e-posta trafiğinizde bütün adreslerinize ulaşmaya çalışan spam, virüs ve zararlı yazılımlar ağınıza erişmeden engellenir. Giden e-posta trafiğinizde ise gerekli önlemler alınarak size ait olan alan adlarının kara listeye girmesi engellenir.

E-POSTA ARŞİVLEME

Eğer arzu ederseniz e-postalarınız uygun algoritmalarla yedeklenerek herhangi bir felaket durumunda karşılaşacağınız riskler minimuma indirilir, veri kaybı yaşamanızın önüne geçilir.

STABİL HİZMET

7 / 24 uyarı sistemleri ile denetlenen Vargonen altyapısı sayesinde kullanıcı deneyiminin en üst seviyede olduğu, yüksek performanslı ve stabil bir hizmet alırsınız.

GÜNCELLEME GEREKTİRMEZ

İşlenen verileri zaman içerisinde analiz ederek öğrenen ve kendisini geliştiren algoritmalar sayesinde herhangi bir güncellemeye gerek duymazsınız.

ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Satın aldığınız hizmet sonrası tarafınıza atanan özel müşteri temsilcinize e-mail, telefon veya canlı destek sistemlerimiz üzerinden ulaşarak, ihtiyacınız olan her an uzman teknik destek hizmeti alabilirsiniz.

KOLAY KULLANIM

Sizlere sunduğumuz gelişmiş kontrol paneli ile kara liste / beyaz liste yönetimi, e-posta kullanım istatistiklerinin incelenmesi ve raporlanması gibi işlemleri zaman kaybetmeden, kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

DONANIM VE YAZILIM MALİYETİ YOK

Spam koruma çözümlerimiz tamamen cloud altyapımız üzerinde ve donanım bağımsız çalışmaktadır. Bu nedenle size maliyet yaratacak herhangi bir donanım ve yazılıma gerek kalmadan kolayca spam koruma hizmetinizi kullanabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR?

 • Neden spam koruma hizmeti almalıyım?
 • Spam koruma hizmeti için ücretlendirme modeliniz nedir?
 • Spam koruma hizmeti için daha detaylı teknik bilgi alabilir miyim?
Neden spam koruma hizmeti almalıyım?

E-postalar kurumsal kimliğinizin önemli bir göstergesi, işinizde en önemli iletişim aracınız ve verilerinizin toplandığı en önemli kaynaklardır. E-postalarınız sizin için bu kadar önem arz ederken, haberleşme verimliliğinizi etkileyen ve verilerinizi tehlikeye atan spam, virüs ve kötü amaçlı yazılımlardan korunmanız da aynı oranda önem arz etmektedir. Bu nedenle spam koruma hizmetine sahip olarak hem gelen, hem de giden e-posta trafiğinizi koruma altına almanız önemlidir.

REFERANSLAR

JTI
JTI Tütün Ürünleri Pazarlama A.Ş.
Rixos
Kurucu Ortak, Rixos
Michelin
Michelin Lastikleri Tic. A.Ş.
CNR Holding
CNR HOLDİNG A.Ş.
Dardanel
DARDANEL ÖNENTAŞ GIDA SANAYİ A.Ş.
Segmentify
SEGMENTIFY YAZILIM A.Ş.

JTI Tütün Ürünleri Pazarlama A.Ş. olarak Vargonen firmasından son iki yıldır, Network yönlendirme hizmeti alıyoruz. Ulaşılabilir olmalarından ve hızlı çözüm sağlamalarından çok memnunuz. Bu şekildeki çözümlere ihtiyacı olan firmalara rahatlıkla tavsiye edilebilir bir firma hakkına sahip olmuşlardır.

Yaklaşık 5 yıldır Vargonen’den sorunsuz hizmet almaktayız, özellikle herhangi bir ihtiyacımızda hızlı çözüm üretilmesi ve neredeyse hiç erişim kesintisi yaşanmaması nedeniyle bu konudaki ihtiyaçlarımız için uzun süredir memnuniyetle işbirliğimizi sürdürüyoruz.

2013 yılından bu yana Web Hosting, Cloud Sunucu, Email Server, Domain konularında Vargonen ile birlikte çalışmaktayız. Operasyonel mükemmellik adına çözüm odaklı ve çevik yaklaşımları sayesinde, ihtiyaçlarımızı kısa sürede kavrayıp bize farklı önerilerde bulunabilen yetkin bir ekip ile iş ortaklığı yaptığımız için çok mutluyuz.

2002 yılından beri Vargonen ile işbirliğimizi sürdürmekteyiz. Satın alma ve satış sonrası süreçte sunulan özenli ve çözüm odaklı hizmetleri ve sağladıkları hızlı altyapı için kendilerine teşekkür ederiz.

Dardanel olarak, alan adı ihtiyaçlarımız için Vargonen’i tercih etmekteyiz. Sundukları kaliteli destek hizmeti ve sorunsuz iş süreçleri sayesinde çalışmalarımızı uzun yıllardır memnuniyetle sürdürmekteyiz.

Satın alma öncesi gördüğümüz değerli bir ilgiyi, satın alma sonrasında da görmek ve bize özel olduğunu hissettiğimiz konulardaki ihtiyaçlarımızda bile doğru şekilde analiz ederek, anında çözüm üretebilen Vargonen’e kullanıcı odaklı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Fırsatlardan İlk Siz Haberdar Olun!

Yukarı Çık