HOSTING

Üstün performanslı ve yedekli cloud altyapısında yüksek performanslı hosting hizmetleri.

%99,99 Uptime Garantisi Sınırsız Alt Alan Adı
Sınırsız E-posta Hesabı Sınırsız FTP Hesabı

LINUX HOSTING

MySQL veri tabanı kullanan ve PHP ile kodlanmış web siteleriniz için en uygun seçim. Wordpress, Joomla, Drupal vb. açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemi (CMS) kullanan web siteleriniz için de ideal.
Cloud Linux üzerinde kararlı bir şekilde çalışan, Litespeed ile performansı artırılmış, Cpanel ile kolayca yönetebileceğiniz Linux Hosting paketlerine Vargonen’in yedekli altyapısı ile hemen sahip olun.

WINDOWS HOSTING

MS SQL veri tabanı kullanan , ASP ya da ASP.NET ile kodlanmış web siteleriniz için en ideal hosting paketleri.
IIS 8.5 üzerinde, .NET 4.6 desteğiyle, Plesk kontrol panelin yönetim kolaylığı ile Windows Hosting servislerine Vargonen’in benzersiz altyapısı ile kullanmaya başlayın.

LINUX RESELLER HOSTING

Vargonen’in benzersiz Linux Hosting paketlerine toplu sahip olmak için en uygun çözüm. Bayi paketi olarak 12 domainden 96 domaine kadar tüm alan adlarınızı barındırma imkanı, ekonomik ve sorunsuz çözümlerle siz sektör profesyonelleri için tasarlandı.

WINDOWS RESELLER HOSTING

Vargonen’in sunduğu eşsiz Windows Hosting servislerini çok sayıda alan adınız için kullanmak istiyorsanız bayi paketlerimiz tam size göre. 96 adete kadar tüm alan adlarınızı ayrı hosting paketlerinde barındırmak için birebir.

E-MAIL HOSTING

Kurumsal kimliğinizi güçlendirmeniz, müşterilerinize daha profesyonel e-posta adresleri ile ulaşmanız ve şirket içi yazışmalarınızı kesintisiz gerçekleştirmeniz için ideal email hosting hizmetleri Vargonen’de.

İŞ ORTAKLARIMIZ

Hizmet kalitemizin devamını sağlamak için sektör lideri iş ortaklarımıza güveniyoruz.

  • microsoft
  • vmware
  • emc2
  • parallels
  • dell
  • cpanel

SİZE EN UYGUN ÇÖZÜMÜ BİRLİKTE BULALIM!

Yukarı Çık