HOSTED EXCHANGE

%99,99 Uptime Garantisi Maliyet Avantajı

Merkezi Depolama Gelişmiş Güvenlik

SATIN ALMAK İSTİYORUM

HOSTED EXCHANGE NEDEN VARGONEN’DEN ALINMALI?

%99.99 UPTIME GARANTİSİ

Vargonen, Türk Telekom, Turkcell Superonline ve yurtdışı omurga bağlantıları üzerinden, yedekli çalışan network altyapısı ile %99,99 uptime garantisi sağlamaktadır.

MALİYET AVANTAJI

Sunucu kurulum, yazılım, lisanslama, yönetim, bakım, güncelleme ve BT personelini maliyetlerine katlanmadan, sahip olmak istediğiniz e-posta adedi ile sınırlı olarak esnek çözümlere sahip olursunuz.

MERKEZİ DEPOLAMA

Exchange mail hizmetimizde, e-postalarınız yedekli sunucular üzerinde saklanmakta olup, kullanmakta olduğunuz bilgisayarlar veya mobil cihazlara bağımlı değildir. Bu sayede bilgisayar ya da mobil cihazlarınızda arıza veya kaybolma oluşması durumunda e-postalarınız zarar görmemektedir.

OPERASYONEL AVANTAJ

Siz işinize odaklanırken, uzman teknik ekibimiz sizin için sunucu ve yazılım güncelleme, yönetim, bakım çalışmalarını gerçekleştirir, oluşabilecek sorunlara anında müdahale ederek hosted exchange hizmetinizin stabil bir şekilde çalışmasını sağlar.

ERİŞİLEBİLİRLİK

Hosted Exchange, e-maillerinize, takviminize, bağlantılarınıza ve ajandanıza Outlook, web ara yüz ve mobil cihazlarınız üzerinden kolaylıkla erişebilmenizi sağlar. Kullanacağınız tüm iletişim araçları senkronize bir şekilde çalışacağı için yapacağınız değişiklikler tüm platformlarda anında geçerli ve görülebilir durumdadır.

GELİŞMİŞ GÜVENLİK

Hosted Exchange çözümlerimizde, yazışmalarınızın ve bilgilerinizin güvenliğini sağlayacak anti-virüs ve anti-spam özellikleri ile e-posta hesaplarınız korunmaktadır. Bu sayede potansiyel güvenlik sorunları ve zaman kaybı risklerinin önüne geçilmektedir.

SIKÇA SORULAN SORULAR?

Neden hosted exchange hizmeti satın almalıyım?

Müşterileriniz ile daha profesyonel bir e-posta iletişimi kurmak ve itibarınızı güçlendirmek için markanızın adını taşıyan bir e-posta adresine sahip olmanız oldukça önemlidir. Hosted exchange hizmeti ile operasyonel yüklerle uğraşmadan, uygun fiyatlarla markanızın prestijini artırabilir ve profesyonel iletişim sağlayabilirsiniz.

Cihazlarımda Outlook kurulumu bulunmuyor, Hosted Exchange hizmeti kullanabilir miyim?

Outlook hesabınız olmadan da OWA ara yüzü ile tüm web uygulamalarından ve mobil cihazlarınızdan e-posta hesabınızı kullanabilirsiniz.

Minimum kaç adet e-posta hesabı alabilirim?

Hosted exchange hizmetimizde alt limit ve üst limit bulunmamaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda dilerseniz 1 adet, dilerseniz yüzlerce e-posta hesabı kullanabilirsiniz.

Her bir e-posta için kota limiti var mıdır?

Hayır, exchange mail hizmetimizde herhangi bir kota limiti bulunmamaktadır.

Yedekleme hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, hosted exchange hizmetimizde talep etmeniz durumunda ücretli yedekleme hizmetimiz mevcuttur. Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Fırsatlardan İlk Siz Haberdar Olun!

Yukarı Çık