BULUT SUNUCU

Esnek kaynak kullanımlı, yüksek performanslı, anında kurulum bulut sunucu çözümleri.

SSD ve Flash Store Disk Alternatifleri %99,99 Uptime Garantisi
Ücretsiz Anti-Spam ve Anti-Virüs İhtiyacınıza Uygun Esnek Kaynaklar Özel Müşteri Temsilcisi

BULUT SUNUCU

Bireysel kullanıcı, start-up, KOBİ ya da kurumsal işletme olmanız fark etmez. Projenize en uygun bulut (cloud) sunucu çözümleri, rakipsiz Vargonen altyapısı ile hizmetinizde. İster SSD cache altapısında Vargonen Bulut, ister IBM Flash Storage altyapısında Enterprise Flash Cloud, isterseniz de yüksek kaynak ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanmış Sanal Veri Merkezi hizmetimizden dilediğinizi seçerek başlayabilir, işiniz büyükçe sunucunuzu da rahatlıkla büyütebilirsiniz.

VARGONEN BULUT

Başlangıç seviye projeleriniz, geliştirme çalışmalarınız ve test ihtiyaçlarınız için ideal bulut sunucu hizmeti Vargonen Bulut'ta. SSD cache altyapısında kararlı ve hızlı bulut sunucu çözümüne kavuşmak için hemen Vargonen Bulut ile tanışın.

ENTERPRISE FLASH CLOUD

Tier III stantardlarında veri merkezinde barındırlan Flash Storage altyapısı ile yüksek performans sağlayan Enterprise Flash Cloud, ERP, CRM ve web uygulamalarınız için en ideal cloud sunucu çözümünü sizlerle buluşturur. Dilerseniz projenizin ihtiyaçlarına göre Firewall, VPN vb. hizmetlere de sahip olabilirsiniz.

SANAL VERİ MERKEZİ

Yüksek kaynak ve bağımsız yönetim olanakları sizlerle. Vargonen Sanal Veri Merkezi ile tüm sanal sunucularınızı aynı network üzerinde barındarabilir, kaynaklarınızı sanal sunucularınız arasında ihtiyacınıza en uygun şekilde dağıtabilirsiniz. Dilerseniz load balancer servisimiz ile sunucularınız arasındaki yük dağılımını da optimize edebilirsiniz.

E-MAIL SUNUCU

Yüksek adetli eposta ihtiyaçlarınız için size özel IP adresine sahip olabileceğiniz ve yönetim panelinden hesap bazlı kota ayarlama seçenekleriyle yönetebileceğiniz email sunucu hizmeti Vargonen'de. Üstelik gelişmiş webmail servisimiz "Posta Merkezi" sayesinde epostalarınıza her yerden erişebilirsiniz.

İŞ ORTAKLARIMIZ

Hizmet kalitemizin devamını sağlamak için sektör lideri iş ortaklarımıza güveniyoruz.

  • microsoft
  • vmware
  • emc2
  • parallels
  • dell
  • cpanel
  • ibm
  • cisco

SİZE EN UYGUN ÇÖZÜMÜ BİRLİKTE BULALIM!

Yukarı Çık