İnternete Yeni Bir Soluk: “TC” Uzantılı Alan Adı Vargonen’de!

0

Teknolojiye ayak uydurmanın zorunlu olduğu bu çağda, geliştirilen her proje için jenerik alan adlarına ihtiyaç duymaktayız. Bu durum, internet kullanımının artmasıyla birlikte en yaygın kullanılan “com’’ uzantısı ile biten alan adları dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tükenmesine sebep oldu. Henüz ilk adımını attığınız projelerde ihtiyacınız olan alan adını on binlerce dolar karşılığında satın almak yerine farklı bir uzantı olan .TC alan adını kullanarak siz de jenerik alan adlarına sahip olabilir, projelerinizi hatırlanabilir bir adresle sunabilirsiniz..TC alan adı sadece yeni girişimler için değil; marka ve şirketlerine ait jenerik alan adını kullanmak isteyen yatırımcılar tarafından da kullanılabilir. Akılda kalıcı olan bu alan adı sayesinde ABCHolding.com adresini kullanmak yerine ABC.TC yi alan adını kullanarak markalaşma yolunda jenerik bir alan adına sahip olabilirsiniz.

Sizlere her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan firmamız, teknolojik altyapısında yaptığı yatırım ve yenilemelerle beraber “TC” uzatılı alan adlarını, piyasa şartlarında en uygun fiyat olan, yıllık 49$ ile kayıt etme imkanını sunmuştur.

“TC” uzantılı alan adlarını, belge gerekmeksizin sitemiz üzerinden satın alabilir, markanızı jenerik alan adınızı kullanarak müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Alan adınızı hemen kaydettirmek için Alan adı satış sayfamıza buyurun.

Adres: Alan Adı Kayıt – Vargonen

Paylaş.

Cevap bırakın

81 + = 87

Vargonen E-Bülten
ABONE OL
vargonen cloud fiziksel sunucu domain hosting

Fırsatlardan ve Gelişmelerden Haberdar Olun!

En güncel haberler, sistemsel gelişmeler ve özel kampanyalar Vargonen E-Bülten'de.
Önceki yazıyı okuyun:
mustinet-mustafasandal-vargonen-server-sunucu
Mustafa Sandal, Sosyal Medyadaki İlk ve Tek Röportajını Resmi Web Sponsoru Vargonen Ekibine Verdi!

Mustafa Sandal yıllardır Türk Pop Müziği'nin en önemli yüzlerinden biri. 90'lı yıllarda gençliğini geçirenler için ise adeta yaşlanmayan bir pop...

Kapat