24.12.2010 Tarihli SMTP Sorunumuz Üzerine

0

Değerli müşterilerimiz,

Sabah saatlerinde başlayan ve mümkün olan en kısa sürede çözüme ulaştırdığımız SMTP sorunumuz ile ilgili önümüzdeki günlerde teknik detayları içeren bir açıklama, uzman arkadaşlarımız tarafından yapılacaktır. Gün içerisinde birçok müşterimizden aldığımız geri bildirimlerle ilgili olarak müşterilerimize mail yoluyla yaptığımız açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz.

Açıklama metni (PDF)

Değerli müşterilerimiz,

Kısa süre önce yaptığımız bilgilendirmelerden hatırlayacağınız gibi tüm e-posta trafiğinin kontrol edildiği gelişmiş bir filtreleme sistemini aşamalı olarak kullanıma açıyoruz. Bu sistem ile tüm mesajlarınız en güncel spam ve virüs koruma sistemleri ile taranarak posta kutunuza gelmektedir. İlerleyen aşamalarda sizin de bu sisteme doğrudan erişerek e-posta trafiğiniz ile ilgili işlemler yapmanız sağlanacaktır.

Bugün sabah saatlerinde başlayan beklenmedik bir sorun nedeniyle e-posta gönderimlerinizde  erişim problemleri yaşanmıştır. Gönderimlerle ilgili olarak, partner firmalarımız ile sürdürdüğümüz çalışmalar sonucunda  ve en kısa sürede sorunun kaynağına inilerek çözüm sağlanmıştır ve tekrarlanmaması için gerekli çalışmalar sürmektedir.

Daha iyi hizmet için yaptığımız bu çalışmalar esnasında yaşanan geçici sorunlar konusunda gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ediyor, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı üzüntümüzü bilmenizi istiyoruz.

Saygılarımızla,

Vargonen Teknoloji

Paylaş.

Cevap bırakın

86 + = 96

Vargonen E-Bülten
ABONE OL
vargonen cloud fiziksel sunucu domain hosting

Fırsatlardan ve Gelişmelerden Haberdar Olun!

En güncel haberler, sistemsel gelişmeler ve özel kampanyalar Vargonen E-Bülten'de.
Önceki yazıyı okuyun:
vps-sunucularin-cpu-degerleri-iki-katina-cıkarildi vargonen cloud fiziksel sunucu hosting domain
Sanal Sunucuların (cVDS) Cpu Sayılarını İki Katına Çıkardık !

Birkaç ay önce sizlere gerçek sanal sunucu deneyimini yaşatmak üzere hizmete aldığımız sanal sunucularımız (cVDS) birçok önemli projede altyapı olarak...

Kapat