21 Ekim’de Webend Proje Hikayeleri Etkinliğindeyiz!

0

Backend teknolojileri konusunda uzun yıllar çeşitli projelerde tecrübe edinmiş yazılımcılar ve proje yöneticilerinin, tecrübelerini katılımcılarla paylaşacağı, Vargonen’in de sponsorları arasında yer aldığı “Webend Proje Hikayeleri” etkinliği 21 Ekim’de İzmir’de gerçekleşecek.

Yazılım teknolojilerine ilgi duyanlar, üniversitelerin bilgisayar bölümü öğrencileri, yeni yazılımcılar, uzman yazılımcılar, sistem uzmanları, proje yöneticileri, yazılım teknolojisi geliştirenler ve daha pek çok başlıktan katılımcıya açık olan etkinlik, aynı zamanda ücretsiz.

Bizler Vargonen olarak, 21 Ekim Cumartesi günü, Mimarlar Odası İzmir Şubesi’nde gerçekleşecek olan Webend’de yerimizi alacağız.
Sizler de hayata geçirilmiş yazılım projelerinin tüm aşamalarını öğrenmek, farklı problemlerin, farklı çözümleri hakkında bilgi sahibi olmak ve sektörde yer alan değerli yazılımcılarla tanışmak istiyorsanız Webend Proje Hikayeleri’nde yerinizi ayırtın.

Detaylar için Vargonen Blog’u ve Webend resmi sitesini takip etmeye devam edin!

Paylaş.

Cevap bırakın

+ 2 = 8

Vargonen E-Bülten
ABONE OL
vargonen cloud fiziksel sunucu domain hosting

Fırsatlardan ve Gelişmelerden Haberdar Olun!

En güncel haberler, sistemsel gelişmeler ve özel kampanyalar Vargonen E-Bülten'de.
Önceki yazıyı okuyun:
vargonen hosting domain cloud fiziksel sunucu magento kurulum setup
Magento Nedir? Magento Kurulumu Nasıl Yapılır?

OpenCart’ı ve kurulumunu anlattığımız yazımızda da bahsettiğimiz gibi; günümüzde pek çok kişi ve şirket e-ticaret sitesi sahibi olarak işini internet...

Kapat